در حال بارگذاری ...
free shiping
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
 • خانه
 • ۱۰ راهکار برای تعمیر تشک تخت
۱۰ راهکار برای تعمیر تشک تخت

شاید تا کنون این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم؟ امروزه به دلیل این که قیمت خرید تشک‌های مخصوص تخت تا حد زیادی بالا رفته است، بسیاری از افراد به دنبال این هستند که تشک تخت خود را تعمیر کنند تا هزینه‌ای مجدد برای خرید تشک تخت نپردازند.

تعمیر تشک تخت به راحتی  امکان‌پذیر نیست و نیاز به دانش و تخصص خاصی دارد. ما در این مطلب می‌خواهیم سایتی را برای تعمیر تشک تخت به شما معرفی کنیم که در این زمینه تجربه و تخصص فراوانی دارد.

اگر شما نیز قصد تعمیر تشک تخت خود را دارید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید تا حدودی با راهکارها و شیوه‌های تعمیر تشک تخت آشنا شوید.

چرا تشک تخت را تعمیر می‌کنیم؟

شاید بپرسید که چرایی تعمیر تشک تخت چیست؟ پس از سوال « چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم»، سوال چرایی تعمیر تشک تخت جزء سوال‌های پراستفاده در این زمینه است.

اگر می‌خواهید بدانید که چرا تشک تخت را تعمیر می‌کنیم، در ادامه با ما همراه باشید. ممکن است گاهی اوقات شرایطی پیش بیاید که ما نتوانیم تشک تخت خود را تعویض کنیم.  در این صورت می‌توانیم به کمک متخصصان سایت منامیر باکس، تشک‌ها را به گونه‌ای که مورد نظرمان می‌باشد، تعمیر نماییم.

تعمیر تشک علاوه بر این که باعث می‌شود  هزینه‌های ناشی از خرید  تشک نو کاهش پیدا کند، باعث می‌شود که فرورفتگی‌ها و خم‌شدگی‌های فنر تشک نیز از بین برود.

علاوه بر این، تعمیر تشک تخت می‌تواند سبق شود که شما عزیزان در وقت و زمان خود نیز صرفه جویی کنید و انرژی فیزیکی خود را برای یافتن تشک نو و مناسب برای خودتان هدر ننمایید.

این تعمیرات باعث می‌شوند که شما مشتریان عزیز تشک خود را به گونه‌ای تغییر دهید که مورد تأییدتان قرار بگیرد و بتواند آرامش در بگیرخواب و استراحت را به شما عزیزان هدیه کند.

۱۰ روش تعمیر تشک تخت با کمک منامیر باکس

حال که متوجه شدیم ماهیت سوال چگونه تشک تخت خود را تعمیر کنیم چیست، باید راه‌های تعمیر تشکتعمیر تخت که امروزه کاربرد زیادی دارند را نیز یاد بگیریم.

لازم به ذکر است که متخصصان سایت ما یعنی سایت منامیر باکس در هر زمان و هر مکانی آمادگی این را دارند که به شما مشتریان گرامی، خدمات مخصوصی را در راستای تعمیر تشک تخت ارائه دهند.

گاهی اوقات ممکن است که شما قصد داشته باشید فقط قسمتی از تشک تخت که دچار آسیب دیدگی شده است را تعمیر نمایید.

در ادامه‌ی این مطلب قرار است شما را با  روش‌ها و راهکارهای تعمیر تشک تخت آشنا کنیم.

 •          تغییر سایز تشک

اگر شما نیز تا کنون تشک تخت خود را تعمیر کرده باشید، می‌دانید که تعمیر تشک تخت فقط به تعمیرات جزئی محدود نمی‌شود و می‌تواند در تغییر سایز تشک نیز اعمال شود.

این راهکار زمانی به کار شما می‌آید که قرار است اندازه‌ی تشک را کوچک‌تر یا بزرگتر از سایز اصلی تشک کنید. اگر قرار باشد آن را کوچک‌تر کنید، متخصصان سایت منامیر باکس به راحتی و با دقت فراوان می‌توانند با استفاده از ابزارهای مخصوص، تشک شما را تعمیر کنند.

زمانی هم که شما عزیزان قصد دارید تشک خود را بزرگتر کنید نیز می‌توانید از متخصصان سایت ما که چندین سال است در این زمینه فعالیت دارند، کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که بزرگنمایی تشک تخت خواب زمانی صورت می‌گیرد که قرار است شما تشک مخصوص کودک را به تشکی مخصوص برای بزرگسالان تبدیل نمایید.

 •          تعمیر رویه‌ی تشک و تعویض پارچه‌ی رویی

راهکار بعدی برای تعمیر تشک تخت این است که شما رویه‌ی تخت را عوض کنید.

همه‌ی ما می‌دانیم که تنها چیزی که می‌تواند به تخت و اتاق خواب مورد نظر جلوه‌ی زیبایی بدهد، همین تشک تخت می‌باشد.

گاهی اوقات ممکن است که قسمت رویه‌ی این تشک پوشیده شود یا در اثر قرار گرفتن در مقتبل حرارت، بسوزد.

در این شرایط برای جلوگیری کردن از هزینه‌های مربوط به خرید تشک، لازم است که رویه‌ی آن تعمیر یا تعویض شود.

پس از تعویض رویه، گویی یک تشک جدید خریداری شده است چرا که جلوه‌ی تشک قبلی به طور کامل تغییر پیدا می‌کند.

 •          تبدیل تشک فنری به طبی

گاهی اوقات ممکن است شما قصد داشته باشید تشک فنری خود را به تشک طبی تیدیل کنید.

تشک طبی جزو تشک‌هایی است که می‌تواند کمک شایانی به بهبود کیفیت خواب شما در تخت خواب کند.

حال اگر بخواهید علاوه بر تشک فنری خود، تشک دیگری را با عنوان تشک طبی بخرید، باید هزینه‌های زیادی را متقبل شوید.

یکی از راهکارهایی که می‌‌‌تواند به شما در رسیدن به پاسخ سوال « چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم»  کمک کند، همین تبدیل تشک فنری به طبی است.

متخصصانی که سایت منامیر باکس در راستای تعمیر انواع تشک مخصوص تخت در نظر گرفته است، از تجربه‌ی فراوانی برخوردار هستند و می‌توانند خدمات قابل قبولی را به شما مشتریان گرامی ارائه کنند.

 یکی از تخصصات این افراد، تبدیل تشک فنری به تشک طبی است.

شما عزیزان پس از این که با کمک متخصصان سایت ما توانستید تشک فنری خود را به یک تشک طبی تبدیل کنید، می‌توانید آسودگی بی‌نظیری را در خواب خود تجربه نمایید.

 •          تعویض پارچه‌ی آستر تشک

یکی دیگر از راهکارهایی که برای تعمیر تشک تخت به مشتریان ارائه می‌شود، همین تعویض پارچه‌ی آستری تشک است.

گاهی اوقات ممکن است خرابی‌هایی که بر روی آستر تشک به وجود می‌آید، با  رویه‌‌ای که بر روی تشک قرار می‌گیرد، پوشیده شود.

اما زمان‌هایی نیز وجود دارد که آستر تشک تخت آسیب جدی می‌بیند و نمی‌تواند به ماندگاری خود ادامه دهد.

در چنین شرایطی لازم است که شما با راهکارهای مربوط به تعمیر آستر تشک تخت آشنا باشید تا بتوانید به راحتی و با هزینه‌ی کم، تشک تخت خود را تعمیر نمایید.

 •          بازسازی گودی‌های به وجود آمده در سطح تشک

یکی دیگر از زمان‌هایی که یک تشک تخت نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، زمانی است که گودی‌های کوچک و بزرگی بر سطح تشک دیده می‌شود.

گاه ممکن است این گودی‌ها چندان عمیق به نظر نیایند. مسلماً تعمیر چنین گودی‌هایی بسیار آسان است و حتی می‌تواند توسط افراد عادی نیز صورت بگیرد.

گاهی اوقات نیز ممکن است که گودی‌های به وجود آمده در سطح تشک، از عمق زیادی برخوردار باشند. در چنین شرایطی اگر شما عزیزان سریعاً اقدام به تعمیر تشک خود ننمایید، تشک شما سوراخ می‌شود و کارایی خود را از دست می‌دهد.

بنابراین اگر گودی‌های عمیقی را بر سطح تشک خود مشاهده می‌کنید، هر چه زودتر با متخصصان سایت ما تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت، به تعمیر تشک تخت شما بپردازیم.

 •          تعویض لایه‌های داخلی

برای این که به سوال « چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم»، پاسخ دهید، لازم است که در لایه‌های داخلی تشک تخت تغییراتی را به وجود بیاورید.

همه‌ی ما می‌دانیم که یک تشک طبی یا فنری مخصوص تخت، از لایه‌ها و الیاف مختلفی تشکیل شده است.

این الیاف می‌توانند در طول زمان فشرده شوند و یا با نفوذ رطوبت، کاهش کیفیت بدهند.

برای تعویض لایه‌های داخلی تشک تخت ابتدا باید به آرامی رویه و آستر اشک را باز کنید و سپس به لایه‌های اصلی که همان لایه‌های داخلی هستند برسید.

از این مرحله به بعد، شما نیاز به ابزارهای مختلفی دارید. مسلما این کار نمی‌تواند توسط افراد عادی صورت گیرد و به تخصص‌های زیادی نیاز دارد.

بدیهی است که سایت منامیر باکس ارائه دهنده‌ی خدماتی است که طی آن فرد می‌تواند لایه‌های داخلی تشک تخت خود را به راحتی و با کمک متخصصان این سایت، تعمیر نماید.

 •          قراردادن تقویت کننده بین فنرهای فلزی

شاید تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که احساس کنید فنرهای موجود در قسمت‌های زیرین تشک تختتان، آسیب دیده است.

امروزه برای این که میزان ماندگاری این فنرها بالاتر برود، از تقویت‌ کننده‌های مخصوص استفاده می‌شود که در کنار فنرهای تخت قرار می‌‌گیرند و می‌توانند تشک را در حالت عادی نگه دارند.

ما استفاده از تقویت کننده را راهکاری برای پاسخ دادن به سوال چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم، به شما می‌آوریم.

شاید در اطراف خود شنیده باشید که افراد می‌گویند که چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم که فنرهای آن به حالت عادی بازگردد؟

اگر این سوال را شنیدید، می‌توانید راهکار فوق را به شخص ارائه دهید یا سایت منامیر باکس را خدمت شخص معرفی نمایید.

 •          بازسازی تشک‌های وارداتی

تشک‌های وارداتی نسبت به تشک‌هایی که در داخل کشور تولید می‌شوند، از شرایط دوخت پیچیده‌تری برخوردار هستند.

به همین علت، بازسازی این تشک‌ها نیز آسان نیست و نیاز به نخصص و مهارت زیادی دارد.

این تشک‌ها الیاف متفاوتی نسبت به تشک‌هایبه داخلی دارند و به دلیل نحوه‌ی دوخت پیچیده‌ی خود، تنها توسط متخصصان سایت منامیر باکس تعمیر می‌شوند.

علاوه بر این، سطوح مختلف تعمیرات این تشک‌ها، هزینه‌ی زیادی را نیز برای مصرف کننده به وجود می‌آورد اما مصرف کننده ناچار است که برای کاهش هزینه‌های مربوط به خرید تشک جدید، تشک وارداتی خود را تعمیر کند.

 •          متناسب سازی تشک با توجه به  وزن و نوع خواب

بعضی وقت‌ها دیده می‌شود برخی از افراد به دلیل این که اطلاعات کمی در زمینه‌ی خرید تشک تخت خواب دارند، تشک‌هایی را خریداری می‌کنند کهبا وزن و سایز آن‌ها تناسب ندارد.

در چنین شرایطی به دلیل این که افراد نمی‌توانند تشک را به فروشنده پس بدهند، باید از راهکارهای مربوط به تعمیر تشک استفاده کنند و آن را با وزن و سایز خود تطبیق دهند.

ما در این مطلب راهکارهایی را با عنوان چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم، به شما مطالعه کنندگان عزیز ارائه کردیم.

برای این که میزان مقاومت تشک در برابر وزن بالا افزایش پیدا کند، الیافی مقاوم به لایه‌های زیرین تشک اضافه می‌شود که می‌تواند میزان راحتی آن را نیز بالا ببرد.

 •          پد دار کردن تشک‌های بدون پد

پد تشک تخت به پدی اطلاق می‌شود که مانند یک تشکچه بر روی لایه‌های داخلی تشک قرار می‌گیرد و می‌تواند میزان راحتی تشک را افزایش دهد.

گاهی اوقات ممکن است برخی از تشک‌هایی که توسط مشتریان خریداری می‌شوند، بدون پد باشند.

 در این صورت شما عزیزان می‌توانید با کمک راهکارهایی که در پاسخ به سؤلف چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم می‌آیند، به راحتی تشک بدون پد خود را پددار کنید.

البته باید دقت داشته باشید که این کار نیاز به مهارت‌های خاصی دارد و نمی‌تواند توسط افراد غیر متخصص  انجام بپذیرد.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با متخصصان سایت منامیر باکس که تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی پددار کردن تشک تخت دارند، تماس حاصل فرمایید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

نکات مهم در زمینه‌ی تعمیر تشک تخت

زمانی که قرار است شما به تعمیر تشک تخت خود بپردازید، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید این کار را انجام دهید.

 ما در ادامه‌ی این مطلب برخی از نکات مربوط به تعمیر تشک تخت را برای شما عزیزان تشریح می‌کنیم.

این نکات عبارتند از:

 1.       اولین نکته‌ای که در این زمینه حائز اهمیت است، این است که شما باید هزینه‌های مربوط به تعمیر تشک را برآورد کنید و اگر دیدید که تعمیر تشک برایتان به صرفه است، آن را انجام دهید.

گاهی اوقات ممکن است تشک تخت شما از گودی‌ها و خرابی‌های زیادی برخوردار باشد. در این شرایط هزینه‌های مربوط به تعمیر تشک، بسیار بیشتر از هزینه‌های مربوط به خرید تشک جدید می‌شود. بنابراین عقل سلیم در این جا حکم می‌کند که خرید تشک نو به صرفه‌تر از تعمیر تشک قدیمی می‌باشد.

 1.        از آن‌جایی که تعمیرات تشک شامل مواردی همچون تعمیر فنر، تعمیر رویه و تعمیر لایه‌های داخلی تشک می‌شود، بهتر است که شما فقط در زمینه‌ی چنین تعمیراتی به متخصصان سایت منامیر باکس مراجعه کنید.

 در غیر این صورت، خرید یک تشک نو برای شما به صرفه‌تر می‌باشد.

 1.       نکته‌ی قابل توجه دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که شما از افراد متخصص برای تعمیر تشک تخت خود کمک بگیرید.

بدیهی است که افراد متفرقه نمی‌توانند به خوبی تشک تخت را تعمیر کمند و حتی ممکن است میزان خرتبی‌ها و فرسودگی‌های تشک را نیز افزایش دهند.

سخن پایانی

امروزه استفاده کردن از تخت در دکوراسیون مدرنی که غلبه بر چیدمان داخلی  زندگی انسان دارد، افزایش پیدا کرده است.

 تخت‌ها از اجزای مختلفی تشکیل می‌شوند که یکی از آن‌ها، تشک تخت می‌باشد.

همه‌ی ما می‌دانیم که قیمت تشک‌های مخصوص تخت سر به فلک کشیده است و افراد برای خرید آن باید هزینه‌های بسیاری را بپردازند.

گاهی اوقات دیده می‌شود که شخصی تشکی را خریداری نموده است اما به دلیل وجود برخی از عیب‌ها مانند فرورفتگی تشک و پوسیده شدن رویه‌ی آن، قصد دارد تشک خود را تعویض نماید اما پول کافی برای این کار را ندارد.

ما در این مقاله راهکارهایی را با عنوان « چگونه تشک تخت را تعمیر کنیم» به شما ارائه کردیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها، به راحتی و با کمک متخصصان سایت منامیر باکس، تشک تخت خود را با هزینه‌ی ناچیزی تعمیر کنید.

امیدواریم مطالب فوق برای شما عزیزان مفید واقع شود.